Strona główna

Panel Administracyjny CMS

DWA TYGODNIE GRATIS !

UMIEŚĆ SWÓJ BANER REKLAMOWY !

Strona główna

Zadzwoń po szczegóły!

Panel Administracyjny CMS
MENU
pATROL

Wspólne patrole terenów wodnych

Lip 14 • AKTUALNOŚCI, NA SYGNALE, Świebodzin -Sulechów-Międzyrzecz, Turystyka • 431 Views • Możliwość komentowania Wspólne patrole terenów wodnych została wyłączona

Policjanci oraz strażacy z ochotniczej straży pożarnej wspólnie patrolują teren jeziora Głębokie. Wszystko po to, aby było bezpiecznie.
Kolejny weekend wakacji za nami. Wielu wczasowiczów w piękną słoneczną pogodę spędza czas wolny nad wodą, uprawiając sporty wodne lub zażywając kąpieli słonecznych.
W sezonie letnim policjanci kierowani są w rejony plaż zarówno strzeżonych, jak również dzikich kąpielisk. Sprawdzają, czy dzieci są pod odpowiednią opieką, czy korzystający z uroków wody wczasowicze stosują się do regulaminów kąpielisk. Do poruszania się podczas służb w rejonach jezior doskonale sprawdzają się rowery, którymi policjanci z łatwością mogą dotrzeć w miejsca, do których nie można dojechać samochodami.
W miniony weekend policjanci razem ze strażakami z Ochotniczej Straży Pożarnej w Osiecku wspólnie patrolowali łodzią teren jeziora Głębokie. Doskonale wykwalifikowani funkcjonariusze sprawdzali, czy pływającym rowerami wodnymi, żaglówkami oraz kajakarzom, nie potrzebna jest pomoc i wsparcie z ich strony.
Wspólne służby planowane są przez cały okres letni.

Podobne posty

Comments are closed.

« »