Strona główna

Panel Administracyjny CMS

DWA TYGODNIE GRATIS !

UMIEŚĆ SWÓJ BANER REKLAMOWY !

Strona główna

Zadzwoń po szczegóły!

Panel Administracyjny CMS
MENU
1263ce3da89f95ed5d885f4edbc12c70_XL

Ukradli rękodzieło i ozdobili nim własną posesję

Gru 30 • AKTUALNOŚCI, archiwum wpisów, Międzyrzecz, NA SYGNALE, Świebodzin -Sulechów-Międzyrzecz • 465 Views • Możliwość komentowania Ukradli rękodzieło i ozdobili nim własną posesję została wyłączona

Bardzo wartościowa okazała się poręcz do zapinania rowerów, która była zamontowana na ścianie przy salonie kosmetycznym w Skwierzynie. Tak spodobało się mężczyznom dzieło kowala, że postanowili je zabrać na własną posesję. Odpowiedzą za kradzież, za co kodeks karny przewiduje karę do pięciu lat więzienia.
Policjanci otrzymali informację o kradzieży wartościowego przedmiotu w połowie grudnia. Osoba pokrzywdzona podała bardzo dużą wartość skradzionego mienia, bo aż pięć tys. zł. Okazało się, że to piękny, ręcznie kuty przedmiot, wykonany na specjalne zamówienie.
Policjanci przystąpili do pracy. W odnalezieniu stojaka oraz ustaleniu sprawców, brali udział zarówno dzielnicowi jak i policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji w Skwierzynie. Mundurowi sprawdzali punkty skupu złomu, natomiast kryminalni rozpoczęli działania operacyjne.
Przełom w sprawie nastąpił we wtorek 29 grudnia, kiedy to policjanci wytypowali sprawców przestępstwa. W efekcie swoich działań policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców Skwierzyny oraz odzyskali skradzione mienie. Okazało się, że rękodzieło tak im się spodobało, że postanowili ozdobić nim swoją posesję. 22-latek i 18-latek usłyszeli zarzut kradzieży, za co grozi im kara do pięciu lat więzienia

Podobne posty

Comments are closed.

« »