Strona główna

Panel Administracyjny CMS

DWA TYGODNIE GRATIS !

UMIEŚĆ SWÓJ BANER REKLAMOWY !

Strona główna

Zadzwoń po szczegóły!

Panel Administracyjny CMS
MENU
f156e28496ce325707a7a5ce53742c71_M

Spowodował kolizję- stracił prawo jazdy

Lip 30 • AKTUALNOŚCI, Międzyrzecz, NA SYGNALE, Świebodzin -Sulechów-Międzyrzecz • 471 Views • Możliwość komentowania Spowodował kolizję- stracił prawo jazdy została wyłączona

Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierowcy, który potrącił na przejściu dla pieszych siedmioletniego chłopca. Mundurowi skierują wniosek o ukaranie do Sądu Rejonowego w Międzyrzeczu oraz do Starosty o rozważenie konieczności skierowania mężczyzny na kontrolne badania lekarskie.

W środę 22 lipca 2015 roku przy skrzyżowaniu ulic Marcinkowskiego z Poznańską, na przejściu dla pieszych doszło do potrącenia siedmioletniego chłopca. Policjanci na miejscu ustalili, że kierujący w przeciwną stronę zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, aby przepuścić grupę dzieci, natomiast jadący Daewoo Lanos z naprzeciwka w kierunku centrum miasta, nie zatrzymał się i potrącił przechodzącego prawidłowo chłopca.

Chłopiec został przewieziony karetką pogotowia do szpitala na badania lekarskie. Na szczęście nic poważnego mu się nie stało. Miał powierzchowne rany i otarcia naskórka. Policjanci na miejscu ustalili świadków zdarzenia i przeprowadzili oględziny pojazdu.

70- letni kierowca tłumaczył, że pomimo dobrej widoczności, nie zauważył chłopca. Policjanci na miejscu zatrzymali prawo jazdy Ryszardowi P. za spowodowanie zdarzenia drogowego na przejściu dla pieszych. Skierują przeciwko niemu wniosek o ukaranie do Sądu Rejonowego w Międzyrzeczu oraz do Starosty o rozważenie konieczności skierowania mężczyzny na kontrolne badania lekarskie.

Podobne posty

Comments are closed.

« »