Strona główna

Panel Administracyjny CMS

DWA TYGODNIE GRATIS !

UMIEŚĆ SWÓJ BANER REKLAMOWY !

Strona główna

Zadzwoń po szczegóły!

Panel Administracyjny CMS
MENU
  • OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Aresztowana za uderzenie babci młotkiem.…

Kwi 21 • AKTUALNOŚCI, NA SYGNALE, slider • 801 Views • Możliwość komentowania Aresztowana za uderzenie babci młotkiem.… została wyłączona

Policjanci zatrzymali kobietę, która kilkakrotnie uderzyła młotkiem w głowę starszą kobietę. Okazało się, że zatrzymana jest wnuczką pokrzywdzonej. Prokurator wystąpił z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie zatrzymanej wnuczki.

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia do którego doszło 15 kwietnia wieczorem w jednej z kamienic przy ul. Chrobrego w Zielonej Górze. 39-letnia kobieta przebywająca u swojej 86-letniej babci nagle złapała młotek i uderzyła ją w głowę. Jak ustalili policjanci babcia zdołała wybiec na korytarz i krzykiem zaalarmowała sąsiadów. Ci zamknęli agresywną wnuczkę w mieszkaniu i powiadomili Policję.

86-latka trafiła na badania do szpitala. Na szczęście obrażenia nie okazały się groźne i została zwolniona do domu.

39-latka trafiła do policyjnej izby zatrzymań. Usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa. Kodeks karny przewiduje za takie przestępstwo karę pozbawienia wolności na czas nie  krótszy od lat 8.

Sprawa jest prowadzona pod nadzorem Prokuratury Rejonowej. Prokurator wystąpił z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie zatrzymanej wnuczki, a Sąd Rejonowy w Zielonej Górze przychylił się do wniosku i aresztował kobietę na 3 miesiące.

nadkom. Małgorzata Stanisławska

Podobne posty

Comments are closed.

« »